Menu

Homestay gezocht voor onze amerikaanse pitcher Ronald Schreurs

 

26.04

Homestay gezocht!!!

Zoals u (wellicht) weet doet ons baseball heren 1 team per seizoen een beroep op één of meerdere buitenlandse spelers die een ‘sleutelpositie’ kunnen bekleden en die hiernaast onze Braves jeugd mee helpen coachen en opleiden.

Enkele weken geleden mochten we T., onze Japanse catcher verwelkomen, en zo hebben wij dit jaar ook al reeds onze Amerikaan Trevor voor het 2de jaar op rij in ons midden.

De spelers ontvangen hiervoor een minimale vergoeding (zakgeld). We hebben voor een dergelijke import-speler uiteraard een verblijfplaats nodig, een “homestay”.

Amerikaanse pitcher Ronald Schreurs

Op maandag 8 mei a.s. verwachten wij onze 3de versterking, de amerikaanse pitcher Ronald Schreurs. Hiervoor zijn wij nog op zoek naar Homestay.

Ronald SchreursRonald Schreurs2

Ronald is 24 jaar oud, geboren te Willemstad (Curacao), maar amerikaans staatsburger en woonachtig te Baltimore (Maryland), USA.

Hij is 198 cm groot, links handige pitcher en studeert psychologie.

Ronald heeft al heel wat baseball ervaring op hoog niveau. In 2012-2013 speelde hij in de Gulf Coast League (Rookie) Florida voor de Baltimore Orioles organisatie (2.95 ERA in 36.2 innings met 28 strikeouts). Na zijn avontuur bij de Orioles heeft hij 3 seizoenen in verschillende Independent Leagues gespeeld.

-Brownsville Charros ‘United League Baseball’ (2014)

-York Revolution ‘Atlantic League’ (2015)

-New Yersey Jackals ‘Canadian-American Association’ (2016)

-York Revolution ‘Atlantic League’ (2016)

Zijn beste seizoen was in 2015 bij York Revolution met 4 wins and slechts 1 loss. (2.55 ERA in 24.2 Innings met 18 strikeouts).

Ronald Schreurs3

Hieronder zijn eigen korte introductie:

Ronald Schreurs, some of my hobbies include the beach with a good book, drawing/painting, going to the gym, watching movies, and most importantly I love the aesthetics life offers in an everyday basis. Some of my favorite foods and drinks include sushi, rice and beans with an egg on top, bbq, iced tea, coconut water, protein shakes and the occasional beer.

Other than the fact that it’s located south of Holland, I know very little about Belgium, definitely a new culture awaits. The images I googled and the architectural designs of the city look extraordinary and promising.

I’m excited to play for the Brasschaat Braves because its not everyday you get the opportunity to travel overseas to play the game you love and spread baseball knowledge to the youth that have the passion and will power to learn this game and excel.

Homestay

Echter, wij zijn nog op zoek naar een Homestay, bij voorkeur in Brasschaat, of in de nabije omgeving zodat hij zelfstandig naar het veld kan geraken.

Als u meer wil weten hoe zo’n ervaring is kan u altijd ook contact opnemen met Eric & Linda, Bas & Suzanne, Stephanie & Paul, Evi & Pascal… deze families zijn reeds voortreffelijke gastfamilies geweest voor buitenlandse spelers in het verleden.

Eric & Linda zijn een aantal jaar geleden nog voor enkele weken naar Texas geweest, waar Clayton Cooper getrouwd is.

James Wise & Austin Coble hadden een homestay bij (toen nog) kadet Sam & softbalster Julia Bakker, die inmiddels op school enorm goed scoren voor het vak Engels. Met een kleine kanttekening dat hun Engels een wat Amerikaanse ondertoon heeft. Maar ze spreken de taal!! Vloeiend!! Vorig jaar, maar ook dit jaar, heeft Trevor daar een voortreffelijk thuis.

Het geven van een homestay biedt diverse voordelen, op allerlei gebied. Het zal u mogelijk verrassen dat een ‘volmaakte vreemdeling’ ineens deel van uw gezin blijkt te zijn geworden. Een zeer bijzondere ervaring, voor de rest van uw (en zijn!!) leven.

Bent u geïnteresseerd of wil u “vrijblijvend” meer informatie, aarzel niet contact op te nemen via voorzitter@brasschaatbraves.be of via GSM 0495/51.61.62.

Alvast bedankt, u bewijst er onze club en onze jeugd er een grote dienst mee!

 

Laatste Nieuws

Categorieën

Tags